ФОТО | И на 50. години изгледа брутално добро! Актерката им докажа на сите дека жената може да биде убава и интелигентна – сите гледаа во неа

0

Познатата актерка Кејт Бекинсејл ја делат три месеци до нејзиниот 50-ти роденден.

Таа дефинитивно знае да се разликува во споредба со другите познати убавици, а така беше и овој пат. Таа на снимањето на емисијата „The Tonight Show“ се појави во „совршено контраст“ издание.

Кејт Бекинсејл
Кејт Бекинсејл

Кога излегла од автомобилот сретнала многу обожаватели кои побарале автограми и да се фотографираат со неа. Со насмевка на лицето ги испочитувала сите, а потоа позирала пред камерите. 

Се чини дека Кејт не може без црни латекс ракавици, кои многумина ги опишаа како „детал од филм за возрасни“.

Околу половината имала машна од истиот материјал, а за обувките избра чевли со вртоглаво висока платформа и потпетица. 

Новите фотографии го запалија интернетот и судејќи по коментарите, многумина мислат дека актерката сака да провоцира. „Кејт сака да изгледа сексипилно“, „Што е со овие детали на 49 години ?“, „Зошто прави садо-мазо работи ?“, „Кога ќе го соблече овој фустан, како да излегла од филм за возрасни“, се само дел од коментарите од корисниците на социјалните мрежи.