ФОТО | СОФИЈА ВЕРГАРА УШТЕ ЕДНАШ ГО “СРУШИ“ ИНСТАГРАМ – Познатата актерка ја објави можеби досега најпровокативната фотографија

Софија Вергара направи хаос на социјалната мрежа Инстаграм

Познатата холивудска актерка објави фотографија на која позира во минијатурен костим за капење, поточно долен дел од бикини, со бисери. Поводот е реклама за промоција на фактор за заштита на сонце, а на коментарите им нема крај.

Луѓето коментираат дека Софија Вергара е олицетворение на рајот, дека изгледа едноставно неверојатно, но додаваат и дека сега е подеднакво привлечна како порано. „Ти си совршена“, „Без зборови“, „Софијааа“, очекувано ги предизвикаа токму овие коментари, под објавата која може да ја погледнете ОВДЕ.

Бројни комплименти следат секоја објава на Софија Вергара, која на Инстаграм ја следат 31,7 милиони луѓе. За тоа е виновна нејзината прекрасна убавина, но тоа не е единствената причина – има и извонредна харизма.