Шупут објави секси фотографии во чипкаста долна облека и покажа што ја чека на Денот на вљубените: „Наградата за најдобар сопруг оди на наша адреса“

0

Маја Шупут го покажа подарокот што го доби по повод Денот на вљубените од сопругот Ненад Татаринов, кој успеа да ја шармира.

Маја Шупут се пофали со подарокот што го доби од својот драг сопруг Ненад Татаринов и објави серија секси фотографии.

43-годишната Маја позираше во чипкаста долна облека, во која го истакна своето деколте и затегнат стомак, додека беше опкружена со бројни букети црвени рози, а нејзиното лице имаше широка насмевка од среќа и задоволство.

“Ох леле! Наградата за најдобар сопруг оди на наша адреса. Среќен Ден на вљубените на сите”, напишала Маја со објавата.

Покрај тоа, во приказните на нејзиниот Инстаграм профил покажа дека подготовките за подарокот започнале пред зори и дека добила 3.500 црвени рози. 

„Уууууу, колку убаво“, „Секси“, „Мајо, среќен ден на вљубените“, напишале нејзините фанови во коментарите.