Џенифер Лопез го извади деколтето на векот: Ниту редовно незаинтересираниот Афлек не можел да се воздржи

Претходно Ајо Едебири кариерата на Џеј Ло ја нарече „измама“, а сега и се извини кога заедно се појавија во шоуто

Џенифер Лопез и Бен Афлек разменија нежности на премиерата на нејзиниот најнов филм во Лос Анџелес, This Is Me… Now: A Love Story.

Актерката (54) блескаше во црн фустан кој го истакна нејзиното деколте, а долниот дел од проѕирниот фустан имаше хороскопски знаци извезени со сребрен конец. Фустанот го спои со црни потпетици, а гламурозниот изглед го комплетираше со црни ракавици. Бен изгледаше нежно со својата партнерка во класичен црн костум со свечени чевли и вратоврска.

По прикажувањето на филмот, Џеј Ло се пресоблече во златен цветен горен дел кој ги откри нејзините издлабени стомачни мускули. Згора на тоа, таа носеше златни панталони и соодветна златна јакна. Таа откри дека овој филм е еден од трите проекти кои Бен ја инспирирал да ги направи.

Неодамна, Џенифер Лопез беше во центарот на вниманието бидејќи доби извинување од Ајо Едебири , кој кариерата на Џеј Ло ја нарече „измама“ уште во февруари 2020 година.

слика

„Ја ценам добрата измама. „Денес само размислував за мојот омилен на сите времиња, а тоа е настапот на Џеј Ло на полувремето во Супер Боул“, изјави 28-годишната актерка.

„Мислам дека таа мисли дека е добра иако не пее во повеќето од овие песни“, додаде таа.

Џеј Ло откри дека Едебири бил „понижен“ и влегол во нејзината соблекувална кога и двајцата се појавиле во Saturday Night Live.

„Таа беше понизна и многу слатка. Таа дојде во мојата соблекувална и се извини со солзи во очите и рече дека е страшно што ги кажа тие работи за мене. Таа се чувствуваше многу лошо и ѝ се допадна мојот настап бидејќи ја правевме мојата проба за звук и таа можеше да ме слушне како настапувам. Таа само рече: „Многу ми е жал, беше толку страшно од мене“, изјави Лопез за Variety .

“Смешно е. Слушнав слични работи за себе во текот на кариерата, па не ме погоди“, додаде таа.