Активен Таг

деца

МЛАДА МАЈКА – Девојка искрено проговори за својот живот со нејзиниот сопруг милионер:…

Замислете дека не едно, туку 11 бебиња го бараат вашето внимание и грижа во исто време. Токму тоа и се случува во животот на 23-годишната Кристина Озтурк, а таа тврди дека никогаш не била посреќна поради тоа. Всушност, таа е

ВОЕНА ОБУКА ЗА ДЕЦА !? Медиумите објавија шокантни снимки од Крим: Погледнете што прават децата на…

Руската државна медиумска агенција РИА Новости објави видео на кое, наводно, се гледаат ученици од основно училиште во Крим како учат да составуваат калашников и да се борат со пушка в рака. На една видео-снимка се гледаат три деца во