Активен Таг

Ешли Греам

Таа има 100 килограми а градите и излегуваат од сите страни – Најпознатиот плус сајз модел…

Ешли Греам, девојката која на социјалната мрежа Инстаграм ја следат повеќе од 20 милиони луѓе, стана најпознатиот плус сајз модел во светот, а таа особено сака да го промовира нејзиниот природен изглед. На престижни настани таа често

Познатата манекенка позираше целосно гола! Гордо го покажа своето тело а една работа им влезе во очи…

Плус сајз моделот Ешли Греам позираше целосно гола и предизвика општа врева на социјалните мрежи кај нејзините обожаватели. Имено, Ешли деновиве е во центарот на вниманието поради неверојатните комбинации кои ги носеше на Оскарите , а