Активен Таг

забава

ВИДЕО | Сопругата на Канје Вест повторно гола, обожавателите ги загубија нервите: “Ова е надвор од…

Сопругата на Канје Вест, 29-годишната австралиска дизајнерка Бјанка Ценсори, се појави речиси гола на забавата што ја организираше контроверзниот 46-годишен рапер во Лас Вегас по неделниот Супер Боул.

Џеф Безос го прослави роденденот со кавијар и хамбургери Mc Donald’s: Една работа била строго…

Лорен Санчез му приреди голема забава на својот вереник Џеф Безос на неговиот 60-ти роденден, на која се собраа бројни познати личности, а гостите ги пречека одлична забава и интересна гастрономска понуда, но не им беше дозволено да се

ВИДЕО | “АЈДЕ ЈАНО“ СЕ СВИРЕШЕ СРЕДЕ МЕЛБУРН – Србите направија вистинско лудило во Австралија…

Се ближи почетокот на првиот Грен Слем турнир годинава, Австралија Опен, а Србите со нетрпение ги очекуваат новите потфати на Новак Ѓоковиќ. Голем број Срби веќе го „опколија“ Мелбурн и парковите, како и тенискиот комплекс и на тој

КАКО ДА ПИЕТЕ А ДА НЕ СЕ ОПИЕТЕ !? Еве три совети од експертите: За време на забавата користете го…

За само неколку часа не чека најлудата ноќ во годината - дочекот на Новата 2024 година! Еуфоричната атмосфера не може да се занемари на улиците, а многу угостителски објекти организираа и целодневни забави. Како може Новата година да

ВИДЕО | “ФАТАЛНА“ РУСОКОСА ГО ШАРМИРАШЕ НЕЈМАР – Бразилецот не знаеше каде да погледне додека…

Бразилецот Нејмар се опоравува од повредата и го користи секој момент да ужива во друштво на убави жени. Една русокоса тотално го „разнесе“ Нејмар кога ги мрдаше колковите и долниот дел пред него. Фудбалерот на Ал Хилал бил тотално

Работничка во најпознатиот еротски клуб во светот ги открива најмрачните тајни на славните личности:…

„SNCTM“ е најдобриот и најпознат еротски клуб во светот, познат по тоа што организира „жешки“ ноќи во Лос Анџелес, Њујорк и Мајами. Постојат клучни правила кои гостите мора да ги почитуваат кога влегуваат во клубот „SNCTM“. Настрана

ФОТО (18+) | ДОДЕКА НЕКОИ УМИРААТ НА ФРОНТОТ, ВО МОСКВА СЕ ОРГАНИЗИРААТ ЕКСПЛИЦИТНИ ЗАБАВИ –…

Руските воени фанатици се бесни поради екстравагантната забава организирана во Москва од богати познати личности од светот на шоубизот, а гостинка на забавата била и Ксенија Собчак, кума на претседателот на Русија, Владимир Путин.

ФОТО | Тие се познати како едни од најубавите жени на светот, а сега заедно излегоа на вечера во…

Среде дождлива вечер во Западен Холивуд, Калифорнија, актерката Софија Вергара и моделот Хајди Клум поминаа одлична вечер во познатиот ресторан „Madeo“. Софија Вергара и Хајди Клум Софија Вергара и Хајди Клум Според Daily Mail,

ФОТО | Лорен Санлез се забавуваше на јахтата на Џеф Безос во огнено издание: Бујното деколте пука од…

За да го прослави својот 54. роденден, Лорен Санчез носеше доста провокативен фустан и сподели фотографии од нејзините пријатели и себе на јахтата на нејзиниот свршеник Џеф Безос. Пријателките се забавувале во Св. Бартс, и сите биле во

КАКВА ГОДИНА ЗА ЛОРЕН САНЧЕЗ – Идната г-ѓа Безос го прославила роденденот танцувајќи на маса…

Каква година беше оваа за Лорен Санчез! Таа се сврши со третиот најбогат човек на светот, основачот на Amazon, Џеф Безос, а направи и снимање за угледниот магазин Vogue. Идната г-ѓа Безос (за потсетување - милијардерот претходно беше во