Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

Кендал Џенер

Невидена бламажа на најпознатата манекенка во светот – погледнете како убавицата се мачеше со…

Една од најпознатите манекенки во светот, Кендал Џенер (26 г.) во новата епизода на ријалити шоуто „The Kardashians“ дефинитивно не се прослави по своите кулинарски способности. Покрај тоа, таа беше проклето засрамена поради една многу

ВИСТИНСКИ ГЛАМУР – Ваква Ким Кардашијан никогаш ја немате видено – ТАА ПРОМЕНИ СЕ НА…

Црвениот тепих на Мет Гала, еден од најголемите модни настани, повторно беше поставен во Њујорк и по него прошетаа некои од најпознатите светски ѕвезди. Ѕвезди на вечерта беа Блејк Лајвли, Ким Кардашијан и Кара Делавиљ. Мет