Активен Таг

кокаин

КОЈ Е АЛБАНСКИОТ ‘КРАЛ НА КОКАИНОТ’ !? Откриени досега непознати детали за Балканската…

Во популарен ресторан во пристаништето Гвајакил во Еквадор, еден од најопасните градови во светот, помошникот главен-уредник на Daily Mail, Стивен Рајт, се сретна со член на улична банда која соработувала со Албанци и е од дел од

УАПСЕН СО ПОЛОВИНА ТОН КОКАИН – Граѓанин на Србија фатен на излез од Црна Гора со…

Српски државјанин е уапсен на граничниот премин Гоштун, на границата со Црна Гора, при што во камионот-цистерна што го управувал откриен е половина тон кокаин, објавија во четвртокот белградските и подгоричките медиуми, повикувајќи се на