Активен Таг

Роберт Левандовски

Левандовски искрено проговори за разговорот со Клоп кој му го променил животот и кариерата: “После…

Роберт Левандовски ја покажува повторно голгетерската форма која ја имаше во Баерн Минхен и во Барселона. Полјакот постигна 25 гола на 32 натпревари за каталонскиот тим, а во интервју за ESPN се присети на разговор кој му ја промени