Активен Таг

секс скандал

ТРОГАТЕЛНА ИСПОВЕД – Ријалити-ѕвездата собра храброст и раскажа се за пеколот низ кој…

Џорџија Харисон, 28-годишната ѕвезда на хит-серијата „Love Island“, си ја отвори душата ексклузивно за магазинот The Sun за нејзиното ужасно искуство во кое се „борела“ со поранешното момче Стивен Беар кој поради одмазда објавил нивно