Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

Смедерево

ТАЊА САВИЌ СПОДЕЛИ ИНТИМА! Пејачката откри со кого го поминала Велигден, па го спомена поранешниот…

Неодамна во медиумите се појави информација дека пејачката Тања Савиќ повторно имала проблеми со бившиот сопруг, кој наводно повторно се заканувал дека ќе и ги одземе децата. Сега пејачката Тања Савиќ ги демантираше тие наводи.