Активен Таг

Тара Симов

Македонската ријалити ѕвезда не можеше да ги сокрие солзите – Тара Симов се пожали на нов…

Македонската ријалити ѕвезда, Тара Симов, полека но сигурно одбројува до породувањето, но таа повторно ги изненади сите кога на својот профил на социјалната мрежа Инстаграм објави видео на кое таа плака. Имено, Тара им се пожалила на

ЈАВЕН АПЕЛ ЗА ПОМОШ – Македонската ријалити ѕвезда Тара Симов се огласи и откри со каков…

Поранешната македонска учесничка во реалното шоу „Задруга“, Тара Симов е во очајна состојба, а наскоро ќе стане мајка на девојче. Таа не ја крие среќата за бременоста, а среќната вест неодамна ја сподели со своите следбеници со објава