Активен Таг

Чачак

ХОРОР ВО СОСЕДНА СРБИЈА – Три деца повредени во сообраќајна несреќа!

Три деца се повредени денеска околу 15:30 часот во сообраќајна несреќа што се случила во Чачак, соседна Србија. Според првите информации, несреќата се случила попладнето, а децата веднаш биле пренесени во Општата болница во Чачак.