Активен Таг

Борусија Дортмунд

ПРОТЕКОА ДЕТАЛИТЕ – Еден од најголемите трансфери на денешницата се случил во хотел во Лондон:…

Еден од најбараните фудбалери во светот ова лето веќе би можел да ги засили редовите на Реал Мадрид.  Џуд Белингем веќе подолго време е на мета на многу европски гиганти, но неговата желба е јасна и во иднина се гледа себеси како играч