Активен Таг

лето

ВИДЕО (18+) | КАКО ОД МАЈКА РОДЕНА – Позната актерка целосно гола ја разбуди фантазијата на…

Познатата актерка и модел Елизабет Харли (58 г.) никогаш не се срамела да ја покаже својата неверојатна фигура во оскудни костими за капење. Но, сега отиде чекор понатаму - во понеделникот целосно гола заминала да се сонча во

ФОТО | Ексклузивни фотографии од Дубровник: Дејвид и Викторија Бекам со семејството втора година по…

Поранешната пејачка и модна дизајнерка Викторија Бекам и нејзиниот сопруг, поранешниот фудбалер Дејвид Бекам, пристигнаа во Хрватска! Познатиот пар е виден на Лопуд, а ова е втора година по ред како престојуваат во

ФОТО | Познатата пејачка со албанско потекло во оскуден костим за капење ги остави без здив…

Британската пејачка Рита Ора ги покажа фотографиите од одморот на кои позира во минијатурно бикини покажувајќи ја својата импресивна фигура. Облечена во сребрен дводелен костим за капење, оваа 32-годишна пејачка поминуваше време со

ФОТО | Холивудската ѕвезда ужива пловејќи по Медитеранот на луксузна јахта – И покрај…

Веќе речиси две недели Деми Мур е на мета на папараците за време на нејзиниот одмор во Грција.  Поранешната манекенка и актерка (60 г.), неодамна за прв пат стана баба, а таа летува на јахтата на нејзините пријатели, претприемачкиот пар

ФОТО | Завидна фигура и рамен стомак: И во 60-тите години славната актерка Деми Мур ги остава без…

Легендарната холивудска актерка Деми Мур заплива во морето за време на нејзиниот одмор во Грција и уште еднаш ги воодушеви своите следбеници со своето затегнато тело. Како што пишува Daily Mail, 60-годишната актерка ја покажала својата

ВО ОВОЈ ГРАД ВО ШПАНИЈА Е ИЗМРЕНА НАЈВИСОКАТА ТЕМПЕРАТУРА – Буквално ‘земјата…

Новиот топлотен бран кој го зафати Пиринејскиот полуостров донесе екстремно високи температури во Шпанија. Силен циклон од Северен Атлантик предизвика високи температури во Шпанија, а како дел од него пристигна и топла воздушна маса од

ФОТО | Популарната Парис Хилтон ги воодушеви нејзините обожаватели со нејзиното оскудно издание на…

Парис Хилтон ја покажа својата завидна фигура во розово леопард бикини кога на социјалната мрежа Инстаграм сподели нови фотографии од одморот во Грција. „Бикини Барби“, напишала кратко и јасно 42-годишната Парис Хилтон во описот на

ФОТО | Дали ова е најзгодната ‘риба’ на Балканот !? Младата Маја Беровиќ ги…

Една од најпопуларните пејачки во овој регион, Маја Беровиќ, неодамна се врати на забавната музика и ги воодушеви обожавателите со новиот албум. Таа редовно настапува и е една од најбараните артисти од Србија, а често настапува и во

ВИДЕО | “ТУКА Е СПЕКТАКУЛАРНО И ЛУКСУЗНО!“ – Еден од најголемите кошаркари на сите времиња…

Еден од најдобрите кошаркари во историјата реши да го помине одморот со сопругата на локација која изненади многумина. Меџик Џонсон е еден од најголемите кои некогаш играле кошарка, легенда на спортот, НБА и клубот Лос Анџелес Лејкерс.

ВИДЕО | ХИТ СНИМКА – Шокираните соседи повикале полиција кога виделе кој се разладува во…

Во лето на сите им е жешко и секој од нас бара начин да се разлади. Некои ќе си направат базен за оваа намена, додека други само ќе скокаат во него. Секако, сопствениците на базенот сигурно нема да бидат среќни, а можеби и ќе