Активен Таг

порнографија

ЕКСПЛОЗИВЕН ДОКУМЕНТАРЕЦ: Ова е вистинската, шокантна и црна позадина за веб-сајтот за возрасни…

На стриминг платформата Нетфликс и за корисниците во Северна Македонија започна документарниот филм „Money Shot: The Pornhub story“, кој ги нагласува критичките анализи и негативните реакции насочени кон оваа веб-страница за возрасни во

ОЧАЕН ПОТЕГ НА ГРУПАТА ВАГНЕР! Пригожин губи толку многу војници што почна да бара борци по…

Озлогласената руска платеничка група Вагнер се сврте кон најпопуларната порнографска веб-страница за дополнително да поттикне регрутирање на потенцијални борци за војната во Украина.  Рекламата на страницата за возрасни, Pornhub, за