Активен Таг

Селена Гомез

Селена Гомез ги изненади обожавателите: Сите останаа во шок и неверување кога таа се појави на улица…

Младата пејачка и актерка Селена Гомез се трансформираше во совршена невеста додека ги снимаше сцените за третата сезона од хит серијата „Only Murders in the Building“ овој вторник во Њујорк. Селена Гомез за време на снимањето во Њујорк

ИСКРЕНА ИСПОВЕД – Селена Гомез призна: “Да, лажев. Реков дека не ми пречи, но всушност…

Пејачката Селена Гомез призна дека „лажела“ дека не ја погодиле негативните коментари за нејзиниот изглед и изјави: „Направив море од солзи во мојата соба поради тоа“. „Лажев. Ќе влезев на интернет, ќе објавев фотографија и ќе си реков: