Активен Таг

Серија А

Репрезентацијата на Шведска го дочека Ибрахимовиќ а тој во негов стил порача: “Јас сум минато,…

Шведската денеска го дочека враќањето на 42-годишниот Златан Ибрахимовиќ во националниот тим пред воведните квалификациски натпревари за ЕУРО 2024, а напаѓачот на Милан, помалку безобразно, се прогласи за минато, сегашност, но и иднина на

ШТО СЕ СЛУЧУВА СО ДУШАН ВЛАХОВИЌ !? Италијанците се сериозно загрижени за Србинот: “Тој доживува…

Репрезентативецот на Србија, Душан Влаховиќ моментално ја минува најголемата криза откако дојде во фудбалскиот клуб Јувентус. Напаѓачот на Јувентус не може да ја пронајде формата во која беше пред повредата која го оддалечи од теренот