Активен Таг

скандал

Силуваше девојка, заврши зад решетки а сега доби сосема не очекувано писмо: Фудбалерот Дани Алвеш е…

Познатиот фудбалер од Бразил, Дани Алвеш се наоѓа во затвор каде го чека почетокот на судскиот процес за силување. Тивкиот настан се случи пред Нова година, кога Дани Алвеш за време на ноќно излегување силувал 23-годишна девојка во

БИЗАРНА АКЦИЈА – Католичка група троши милиони за да ги разоткрие свештениците кои користат…

Конзервативна католичка група во Колорадо потроши милиони долари за да добие податоци за тоа кои свештеници користеле апликации за дружење со хомосексуалци, а подоцна ги споделила податоците со епископите ширум земјата. Акцијата ја