Активен Таг

стил

ВИДЕО | Колку чини костумот на Владимир Путин ? Претседателот на Русија ја крена раката и ненамерно…

Претседателот на Русија, Владимир Путин, за време на ТВ интервју облече скап италијански костум. За време на разговорот со новинарот Павло Зарубин по форумот за современи медицински технологии во средата, Владимир Путин облекол костум

ВИДЕО | Сопругата на Канје Вест повторно гола, обожавателите ги загубија нервите: “Ова е надвор од…

Сопругата на Канје Вест, 29-годишната австралиска дизајнерка Бјанка Ценсори, се појави речиси гола на забавата што ја организираше контроверзниот 46-годишен рапер во Лас Вегас по неделниот Супер Боул.

ФОТО | Обожавателите не веруваат што гледаат од “голата“ Бјанка Ценсори: Канје Вест најави дека…

Обожавателите не можат да поверуваат, сопругата на Канје Вест, контроверзната Бјанка Ценсори прошетала по улиците на Лос Анџелес целосно облечена! На повидок немала ништо проѕирно, а овој пат 29-годишната девојка се одлучила за широк кожен

ВИДЕО | КАДЕ И ДА СЕ ПОЈАВИ ТАА ПРАВИ ХАОС – Избраничката на Кристијано Роналдо ги шокираше…

Избраничката на Кристијано Роналдо, Џорџина Родригез, ги шокираше сите со својот стајлинг кога прошета низ улиците на Ријад, а шеиците не можеа да поверуваат што носи таа од облека. Џорџина Родригез се појави во провокативно издание и

ФОТО | Најновите фотографии од една од најубавите жени во светот се шират како шумски пожар: Од овој…

Најновите фотографии на Меган Фокс ги „запалија“ социјалните мрежи! Таа беше фотографирана на излегување со нејзиниот вереник, а секој нивни чекор е следен од бројни папараци. Една од најубавите холивудски актерки неодамна откри дека го 

ФОТО | МОДНА КАТАСТРОФА ИЛИ МОДНА ИКОНА !? Џенифер Лопез ги изненади сите поради нејзиниот стајлинг…

Позната по своите непогрешливи модни комбинации, сопственичка на титулата стилска икона и жена која добива највисоки оценки од модните експерти, штотуку го подели светот. На социјалните мрежи кружат фотографии од гала настанот

ВИДЕО | МЕЛАНИЈА ТРАМП ПО ДОЛГО ВРЕМЕ СЕ ПОЈАВИ ВО ЈАВНОСТА – Поранешната прва дама на САД…

Меланија и Доналд Трамп синоќа за првпат по седум месеци се појавија заедно во јавноста.  Поводот беше забава за „Ноќта на вештерките“ организирана во неговиот имот Мар-а-Лаго во Флорида. Поранешната прва дама на САД ги потсети сите

ФОТО | Погледнете како изгледаше сопругата на Новак Ѓоковиќ кога тој го освои својот прв голем…

Јелена Ѓоковиќ каде и да се појави го привлекува вниманието на јавноста, а со изборот на вистинските модни комбинации го изгради својот препознатлив и непогрешлив стил. Таа со години добиваше одлични пофалби за нејзината облека и

ФОТО | Љубовницата на Кристијано Роналдо демонстрира моќ во Венеција: Нејзиниот фустан остава без…

Џеоргина Родригез неодамна се појави на 80-от по ред филмски фестивал во Венеција. На црвениот тепих таа го привлече вниманието во долг црвен фустан со спуштени прерамки кој изгледа идентично како фустанот што го носеше Џулија Робертс

ФОТО | Гаќичките ги оставила дома, а градите за ‘влакно’ ќе ги ‘загубила’…

Познатата раперка Севити синоќа била една од гостите на забавата на нејзиниот колега Дрејк во ноќен клуб во Лос Анџелес, а на прославата се појавила во предизвикувачка комбинација која и го донесе статусот на ѕвезда на вечерта.