Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

стил

НЕВЕРОЈАТНА ФОТОГРАФИЈА НА КАРЛЕУША ВО КОСТИМ ОД 1995. ГОДИНА: Каква промена, ЌЕ ПОГЛЕДНЕТЕ ДВАПАТИ!

Пејачката Јелена Карлеуша важи за најдобро стилизирана ѕвезда на српската естрада, итоа не само во последните години. Од самиот почеток на кариерата таа се издвои по впечатливиот и смел изглед. А сега таа објави фотографии за да го