Активен Таг

филм

Селена Гомез ги изненади обожавателите: Сите останаа во шок и неверување кога таа се појави на улица…

Младата пејачка и актерка Селена Гомез се трансформираше во совршена невеста додека ги снимаше сцените за третата сезона од хит серијата „Only Murders in the Building“ овој вторник во Њујорк. Селена Гомез за време на снимањето во Њујорк

Голема тага за обожавателите на ‘Војната на ѕвездите’ и ‘Хари Потер’ –…

Актерот Пол Грант, кој се појави како ликот на Евок во „Војна на ѕвездите“ и како Гоблин во „Хари Потер“, бил пронајден колабиран во Лондон минатиот четврток попладне. Грант беше прогласен за мртов во понеделникот наутро и претходно му

“СКАНДАЛ ПО СКАНДАЛ…“ – Се снима филм за дивиот живот на иконата од 90-тите години:…

Претстојниот биографски филм за манекенката и актерка Ана Никол Смит ќе раскаже се за дивиот живот на иконата од деведесеттите години, а треба да вклучи и сцена каде Ана и нејзиниот геј пријател водат љубов преку телефон. Што се

Оваа убавица го освои светот преку ноќ! Сите зборуваат за неа и и предвидуваат голема слава:…

Младата холивудска актерка Рејчел Зеглер беше една од главните ѕвезди на премиерата на филмот „Shazam: Wrath of the Gods“, каде се појави во издание достојно за вистинска холивудска дива. Рејчел Зеглер 21-годишната ѕвезда од хитот на

Русија се пофали дека го декласирала Холивуд и Том Круз: “Направивме нешто што никој никогаш не го…

Познатата руска актерка Јулија Пересилд лебди во Меѓународната вселенска станица (МВС) додека се обидува да му помогне и да оперира врвен астронаут, а сето тоа има поглед на планетата Земја. Ова е сцена од трејлерот за филмот „Предизвик“,