Активен Таг

Јувентус

ШТО СЕ СЛУЧУВА СО ДУШАН ВЛАХОВИЌ !? Италијанците се сериозно загрижени за Србинот: “Тој доживува…

Репрезентативецот на Србија, Душан Влаховиќ моментално ја минува најголемата криза откако дојде во фудбалскиот клуб Јувентус. Напаѓачот на Јувентус не може да ја пронајде формата во која беше пред повредата која го оддалечи од теренот