МОХАМЕД САЛАХ ГО СМЕНИ ЛИЧНИОТ ОПИС: Египјанецот реши да направи ДРАСТИЧНА ПРОМЕНА и сега малкумина го препознаваат (ФОТО)

Египетскиот фудбалер Мохамед Салах се огласи на социјалните мрежи каде објави фотографија која привлече големо внимание.

Египќанецот, познат по својата бујна коса, реши да направи драстична промена – си ја скрати косата.

Погледнете: