Активен Таг

Меган Маркл

Што се случувало зад затворените врати на гламурозната свадба на принцот Хари и Меган Маркл !?…

Познатиот британски актер Идрис Елба ги откри деталите од венчавката на принцот Хари и Меган Маркл, каде што тој беше задолжен за пуштање на музика. Свадбата на Меган Маркл и принцот Хари беше една од оние на кои беа насочени погледите

Фустанот на Меган Маркл што го носеше на фамозното интервју кај Опра Винфри е избран за фустан на…

Црниот фустан потпишан од модниот брен „Армани“ што Меган Маркл го носеше на интервјуто кај Опра Винфри е избран за фустан на 2021 година, од страна на Британскиот моден музеј „Бат“. Интервјуто од март 2021 беше прикажано во над 70