Активен Таг

Жељко Митровиќ

ФОТО | “ЌЕ УМРЕВ НА ЛИЦЕ МЕСТО!“ – Трогателна објава на еден од најбогатите Срби: Жељко…

Директорот на една од најгледаните српските телевизии - TV PINK и главниот човек кој стои зад контраверзното реалното шоу „Задруга“, Жељко Митровиќ, отсекогаш предизвикувал огромно медиумско внимание во регионот. Жељко Митровиќ своите

ВИДЕО | “ГОЛЕМИОТ ШЕФ ГО ПОТВРДИ КРАЈОТ!“ – Во разговор со учесниците, Жељко Митровиќ го…

Сопственикот на српската телевизија Пинк, контраверзниот, Жељко Митровиќ, претходниот ден влезе во реалното шоу „Задруга“ за да разговара со учесниците и да им соопшти важни вести. Неговиот влез ги изненадил сите учесници на шоуто, а

ВИДЕО | СРБИЈА ‘ПОЛУДЕ’ ПОРАДИ ОВАА СНИМКА – Жељко Митровиќ прво објави а потоа…

Сопственикот на српската телевизија Пинк, Жељко Митровиќ, на социјалната мрежа Твитер објави наводна преписка (разговор) со претседателот на Србија, Александар Вучиќ, пишуваат соседните медиуми. Веднаш по објавувањето, Жељко Митровиќ,

ВИДЕО | Ќерката на српскиот медиумски гигант Жељко Митровиќ ја обнови својата врска со ‘кралот…

Кристина Митровиќ и украинскиот милијардер Илија раскинаа на почетокот на јануари годинава, а тогаш беше објавено дека ќерката на Жељко Митровиќ го напуштила својот вереник. Парот тогаш ги избришаа сите заеднички фотографии од профилите на