Активен Таг

Килијан Мбапе

Изјавата на Мбапе во пресрет на реваншот од ЛШ која ги ‘затвори устите’ на многу…

Килијан Мбапе јасно стави до знаење дека неговата иднина во Пари Сен Жермен (ПСЖ) нема да биде решена според исходот од вечерашниот реванш осминафинален натпревар од Лигата на шампионите против Баерн Минхен. „Да ја насочев својата