Активен Таг

самоубиство

ХОРОР! Мајка си ги убила синот и ќерката, а потоа се застрелала, полицијата пронашла страшна сцена…

Жена од Флорида ги убила 10-годишниот син и 19-годишната ќерка пред да се застрела во „двојно убиство-самоубиство“, пишуваат американските медиуми. Шерифот Грејди Џад ја идентификуваше мајката како Бренди Хачинс (43 г.), која била

ВИДЕО | СЕКТА НАПАЃА ТИНЕЈЏЕРИ ВО БОСНА И ХЕРЦЕГОВИНА !? Четири млади деца се самоубиле во босанско…

Пред два дена во селото Јардол кај Витез беше погребано 16-годишно момче, кое како и уште тројца малолетници од тоа село во последните две години под неразјаснети околности изврши самоубиство, што предизвика немири во централна Босна и

ХОРОР ВО ИТАЛИЈА – Крвава семејна драма: Си го убил братот, а потоа сам си пресудил, таткото…

Според првите полициски наоди, во италијанскиот град Верона се случило убиство и самоубиство, објавија тамошните медиуми. Италјанските медиуми пренесуваат дека синоќа во стан во квартот Сан Масимо се слушнале три истрели, по што еден

ВИДЕО | ЉУБОВНА ДРАМА ВО МОСКВА – Камерата ги снимила последните пет минути од животот на…

На социјалните мрежи се појави вознемирувачко видео на кое се гледаат последните пет минути од животот на трагично настраданата руска банкарка Кристина Бајкова (28 г.)! Москва се уште е во шок откако талентираната

СЛУЧАЈОТ ШТО ЈА ШОКИРАШЕ ЦЕЛА ЕВРОПА – Истрагата за мистериозната трагедија откри…

Пред точно една година, голема трагедија го погоди швајцарското одморалиште Монтре: комплетно петчлено семејство загина при пад од балкон на стан на седмиот кат. Семејството се преселило таму од Франција само две години претходно.