Активен Таг

убиство

ОВА Е ВИСТИНСКИ ХОРОР! 16-годишно момче ја убил својата најдобра пријателка од желба да осети како е…

16-годишниот Ејден Фучи, кој ја уби својата пријателка, Тристин Бејли (13 г.) прободувајќи ја 114 пати, е осуден на доживотен затвор во судот на Флорида. Тој е осуден поради, како што изјавил судијата, за болна „желба“ да „почувствува

ХОРОР – Жена си го убила својот вереник па живеела со неговиот леш: Полицајците влегле во…

Табита Зелда Вуд (46 г.) два месеци ја прикривала смртта на вереникот Лерој Френклин Крамер Јуниор (82 г.) во Гејнсвил, Флорида. Судот ја прогласи за виновна за неговото убиство. Во јуни 2022 година, полицијата и началникот на

ХОРОР – 16-годишник пукал и тешко ја ранил мајка си, убил двајца полицајци а на крајот сам си…

16-годишник од Едмонтон, Алберта, Канада, ја застрела мајка си и уби двајца полицајци пред да си го одземе животот сам. Злосторството се случи рано во четвртокот во стан во станбениот комплекс Бејвуд во градската населба Инглвуд. 

СРБИЈА ВО ШОК – Двајца млади Срби брутално убиени во Данска: Едниот прободен во срце, а на…

Двајца млади Срби се убиени во понеделникот во Копенхаген кога од засега непознати причини биле нападнати од група млади мажи, објавија данските медиуми. Петар Стешевиќ (17 г.), млад човек по потекло од Црна Гора, бил прободен со нож во