Активен Таг

Холивуд

Крај на љубовта по 12 години брак: Омилената холивудска русокоса донесе тешка одлука…

По 12 години брак, оскаровката Рис Витерспун се разведува. Омилената актерка и успешен продуцент објави заедничка изјава на социјалната мрежа Инстаграм со нејзиниот сопруг Џим Тот, кој се смета за ловец на таленти во Холивуд. Рис

Оваа убавица го освои светот преку ноќ! Сите зборуваат за неа и и предвидуваат голема слава:…

Младата холивудска актерка Рејчел Зеглер беше една од главните ѕвезди на премиерата на филмот „Shazam: Wrath of the Gods“, каде се појави во издание достојно за вистинска холивудска дива. Рејчел Зеглер 21-годишната ѕвезда од хитот на

ФОТОГАЛЕРИЈА – Заводливи деколтеа и проѕирни фустани: Еве што носеа познатите дами на…

Годинава повторно холивудската елита се собра на забавата на американскиот магазин Vanity Fair, по ноќта на Оскарите, а некои модни комбинации беа крајно смели и дефинитивно ќе остават белег во светот на модата. По ноќта на Оскарите,

Бомбашкото издание на девојката на Џеф Безос: Сите гледаа во фаталната Лорен, нејзиниот фустан едвај…

По доделувањето на Оскарите, долги години се одржува забавата на магазинот Vanity Fair, која полека но сигурно прераснува во традиција, на која ѕвездите имаат уште една шанса да блеснат на црвениот тепих. Меѓу гостите беше и третиот

ЌЕ ОСТАНЕ ЗАПАМЕТЕНА! Најхраброто издание на црвениот тепих досега: Познатата трансродова актерка…

Ѕвездата на хит серијата „Еуфорија“, Хантер Шафер, никогаш не е разочарала со своето појавување на црвениот тепих, а овој пат со своето уникатно издание на овогодинешните Оскари не остави никого рамнодушен. Хантер Шафер Оваа

Бурс Вилис за прв пат забележан во јавноста по откривањето на неговата болест! Холивудската легенда…

Славниот актер Брус Вилис е забележан во Санта Моника, Калифорнија како ужива во прошетка со пријателите. Откако му беше дијагностицирана болеста, тој не често ја напушта својата вила и времето го поминува дома со семејството и