Активен Таг

Џенифер Лопез

Џенифер Лопез отворено за нејзиниот живот: “Никогаш не планирав повторно да бидам со Бен…“

Џенифер Лопез вели дека никогаш не планирала да се врати со Бен Афлек по нивната неуспешна свршувачка во 2004 година. За време на гостувањето во австралиското „Kyle and Jackie O Radio Show“ во четвртокот, 54-годишната

ФОТО | “ЏЕЈ ЛО ЌЕ ЈА ЗАДАВИ!“ – Бритни Спирс откри дека го бакнала и имала “афера“ со Бен…

Пејачката Бритни Спирс (42 г.) објави фотографија на социјалната мрежа Инстаграм под која тврди дека еднаш го бакнала актерот Бен Афлек (51 г.). Во објавата, таа сподели фотографија на која се гледа како стои меѓу Бен Афлек и

ВИДЕО | Поради атрактивните потези на Џенифер Лопез “паѓаат вилици“: Со ова латино-дивата ги засрами…

Џенифер Лопез, која претходно оваа година прошета на црвениот тепих на наградите Златен Глобус без нејзиниот сопруг Бен Афлек и ги засени сите во розов фустан, објави спот за песната „Can't Get Enough“.

ФОТО | Совршен начин за да го испробате каучот пред да го купете: Џенифер Лопез и Бен Афлек знаат…

Познатата двојка Џенифер Лопез и Бен Афлек се видени како разменуваат нежности на кауч додека купуваат мебел за нивната нова палата. Парот, кој ќе се венча во 2022 година, се гушкал еден до друг додека го „пробувале“ каучот во дизајнерска

ФОТО | Бујното деколте на Џенифер Лопез го украде погледот на сите: Градите и се покриени само со…

„Кралица“ - коментираат на фотографијата на Џенифер Лопез, a таа фотографија е објавена денес на нејзиниот профил на социјалната мрежа Инстаграм, а со тоа можете да погледнете уште една верзија на модна провокација која

ФОТО | МОДНА КАТАСТРОФА ИЛИ МОДНА ИКОНА !? Џенифер Лопез ги изненади сите поради нејзиниот стајлинг…

Позната по своите непогрешливи модни комбинации, сопственичка на титулата стилска икона и жена која добива највисоки оценки од модните експерти, штотуку го подели светот. На социјалните мрежи кружат фотографии од гала настанот

ФОТО | СЕГА Е ЈАСНО ЗОШТО БЕН АФЛЕК НЕ МОЖЕШЕ НИКОГАШ ДА ЈА ПРЕБОЛИ – Џенифер Лопез каква што…

Џенифер Лопез (54 г.) во новата кампања за италијанскиот познат бренд за долна облека Intimissimi успеа да им го забрза пулсот на многу обожаватели. Пејачката и актерка ги разголи своите облини во минијатурните креации на

ФОТО | ИНТЕРНЕТОТ ЕКСПОЛДИРАШЕ ПОРАДИ НАЈНОВАТА ОБЈАВА НА ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ – Латино дивата во…

Секако дека Џенифер Лопез не може да изгледа лошо во долната облека. Најновите фотографии ги преплавија социјалните мрежи, бидејќи латино дивата изгледа попредизвикувачко и попровокативно од било кога. За

ФОТО | ЗА НЕА ГОДИНИТЕ СЕ САМО БРОЈ – Атрактивната Џеј-Ло покажа секси атрибути во чипкеста…

Пејачката и актерка, Џенифер Лопез, продолжува да го слави својот 54-ти роденден, а овој пат на воодушевување на сите свои обожаватели позираше во секси чипкеста долна облека во сина боја, пренесува магазинот Page Six. Џенифер Лопез

ФОТО | Џенифер Лопез го покажа вистинското лице без ниту грам шминка! Славната пејачка поради една…

Познатата актерка и пејачка, Џенифер Лопез, не била воопшто воодушевена кога за време на нејзината вообичаена и редовна посета на теретана во средата ја пречекала заклучена врата. Таа била прилично фрустрирана бидејќи не