Активен Таг

Џенифер Лопез

Поради овој изглед на латино-дивата сите се прашуваа дали пејачката воопшто носи долен веш! Џенифер…

Латино дивата Џенифер Лопез присуствуваше на настанот Revolve Launch Party во Лос Анџелес а нејзиниот изглед беше навистина „бомбастичен“ кој предизвикуваше воздишки кај секого. Сив светкав фустан со проѕирен горен дел и долго здолниште

КАКОВ ЛУКСУЗ! Ѕирнете во новиот дом на Џенифер Лопез и Бен Афлек: Вртоглава цена и импресивен…

Неверојатните фотографии од импресивната нова палата на Џенифер Лопез и Бен Афлек во Pacific Palisades, објавени од Daily Mail, го прикажуваат прекрасниот имот во целост. Новата куќа е речиси двојно поскапа од првиот имот што