Активен Таг

Канада

ХОРОР – 16-годишник пукал и тешко ја ранил мајка си, убил двајца полицајци а на крајот сам си…

16-годишник од Едмонтон, Алберта, Канада, ја застрела мајка си и уби двајца полицајци пред да си го одземе животот сам. Злосторството се случи рано во четвртокот во стан во станбениот комплекс Бејвуд во градската населба Инглвуд.