Активен Таг

Твитер

“ЗА СЕ Е ВИНОВЕН ИЛОН МАСК!“ – Вработен во Твитер открива шокантни детали: “Ситуацијата е…

Илон Маск го следат најмалку двајца телохранители каде и да оди, дури и во бањата во седиштето на социјалната мрежа Твитер во Сан Франциско. Инсајдер открил за BBC дека двајцата телохранители кои го штитат милијардерот се „големи“,